Najlepsze wakacje tylko w domu wczasowym "Pod Zegarem"!

Dom wczasowy "Pod Zegarem" wyróżnia się atrakcyjną ofertą cenową.

Gorąco zapraszamy wszystkich do perły wśród nadmorskich kurortów położonych nad samym Bałtykiem. Wspaniały mikroklimat Łeby połączony z domową atmosferą w Domu Wczasowym "Pod Zegarem" sprzyja doskonałemu wypoczynkowi naszych Gości.

Zapraszamy do składania rezerwacji, które pozwolą na wybór dogodnego dla Państwa terminu. Specjalnie dla Państwa potrzeb prowadzimy pełną rezerwację miejsc. Jeśli chcą uzyskać Państwo więcej informacji na temat dostępności naszych pomieszczeń, bardzo prosimy o skorzystanie z poniższych danych kontaktowych:

Dom wczasowy "Pod Zegarem"
tel: +48 601 502 262, 59 866 24 49
Email: biuro@podzegarem.pl

W tym zabytkowym budynku z 1784 roku ( Drugi najstarszy budynek w Łebie ) oddajemy Państwu do dyspozycji komfortowe pokoje 2-3-4-5 osobowe w tym również apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w telewizję, łazienkę, czajnik wraz z potrzebnymi akcesoriami. Ponadto do dyspozycji naszych Gości są lodówka, mikrofala, grill, parawany, internet bezprzewodowy, rowery, bilard oraz parking na terenie posesji.

Dom Wczasowy "Pod Zegarem" znajduje się w centrum Łeby, w odległości około 1km od morza.

Obowiązujące zasady anulowania rezerwacji:
W przypadku anulowania lub nie pojawienia się Gościa w obiekcie, obiekt obciąży Gościa opłatą w wysokości 100% opłaty za pierwszą noc.

Serdecznie zapraszamy!